کاربرد لوله گالوانیزه

کاربرد لوله گالوانیزه

لوله ها از جمله لوله گالوانیزه , سرب و مس هنگام ساخت خانه یا ساختمان نقش اساسی دارند. از آنها برای انتقال مایعات استفاده می شود.  با این حال ، لوله های سرب با مشکلات بیماری و مرگ و میر نوزادان ارتباط داشتند ، بنابراین آنها با لوله های مسی و گالوانیزه جایگزین شدند. لوله گالوانیزه لوله هایی از پیش تولید شده با روکش روی هستند که باعث شده آنها از لوله های فولادی و آهن قدیمی پیشرفته تر و بهینه تر شوند. این حدود ۴۰-۵۰ سال طول می کشد.

 مشخصات لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه لوله های آهنی هستند که برای حفاظت از آب و هوا از روی استفاده شده اند. با پیرشدن این لوله ها ، روی از بین می رود و آهن خام را درون آب قرار می دهد و باعث می شود لوله ها در نهایت شروع به زنگ زدگی کنند. لوله گالوانیزه از داخل به بیرون زنگ می خورند و واقعاً راهی برای گفتن لوله کشی شما از بیرون وجود ندارد.

طول عمر معمول برای سیستم لوله گالوانیزه حدود سی سال است. هیچ روش موثری برای خلاص شدن از شر انباشت زنگ زدگی یا معکوس کردن روند مقیاس بندی با سیستم های لوله گالوانیزه وجود ندارد.

مزایای استفاده از لوله گالوانیزه

هنگامی که برای اولین بار از لوله گالوانیزه استفاده شد ، آنها ترجیح داده می شوند زیرا از مس کم هزینه تر هستند. این نوع لوله ها اغلب در پروژه های بزرگ ساختمانی و لوله کشی در فضای باز انتخاب می شوند. لوله گالوانیزه نسبت به مس ارزان تر بوده و از پلاستیک با دوام تر هستند.

یکی دیگر از مزایای لوله گالوانیزه این است که آنها قطر وسیع تری دارند تا در مقایسه با مس آب بیشتری تأمین کنند.

انواع خطوط لوله گالوانیزه

بیشتر خانه ها با دو نوع خط لوله کشی در آنها ساخته می شوند. اولین نوع خط ، خطوط تخلیه مواردی هستند که به احتمال زیاد در آینده مشکلاتی ایجاد می کنند. نوع دوم ، خطوط آب معمولاً چندان مشکل ساز نیستند ، اما مشکلات خود را در کنار جاده خواهند داشت. هنگامی که به تعویض لوله های مس و فولاد گالوانیزه نگاه می کنید ، ایده خوبی است که استدلال پشت آن را درک کنید.

امروزه بیشتر خانه ها از لوله کشی مس برای خطوط آب خانه استفاده می کنند ، در درجه اول به دلیل اینکه به سرعت لوله های آهن ، فولاد یا فولاد گالوانیزه خورده نمی شوند.

اهمیت لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه پرکاربردترین مصالح ساختمانی در سراسر جهان هستند. روکش روی از خوردگی محافظت می کند و برای عملکرد طولانی مدت ساختاری ، کاربردهای سخت در فضای باز و لوله کشی داخلی مفید است. از آن به لوله آهن گالوانیزه نیز یاد می شود.

خانه های موجود در مناطق آب و هوایی شدید از لوله گالوانیزه ساخته شده اند. آنها می توانند به راحتی در هنگام ساخت شکل ، برش و قالب ریزی شوند. وزن آنها نسبت به سایر مصالح ساختمانی که وزن کمتری دارند ، از نظر وزن سبک تر هستند. بهترین قیمت با چنین لوله هزینه ای است ، آنها بسیار ارزان تر از سایر مواد هستند.

کاربرد لوله گالوانیزه

استفاده از لوله کشی گالوانیزه

بارزترین مضرات لوله کشی گالوانیزه ، خوردگی است که با گذشت زمان در امتداد قسمت داخلی لوله ها ایجاد می شود. از آنجا که این نوع لوله ها از جنس استیل ساخته شده اند ، آنها نیز بسیار سنگین هستند. در صورت آسیب دیدن لوله ها ، یک صاحب خانه به طور معمول با تصمیم سخت برای جایگزینی آنها به جای تعمیر آنها روبرو می شود.

  زیرا لایه روی معمولاً در آن نقطه به خطر می افتد ، که منجر به فرسایش سریعتر لوله ها می شود. حتی اگر تصمیم بگیرید که یک لوله گالوانیزه را ترمیم کنید، هنوز در مورد سرمایه گذاری قابل توجهی صحبت می کنید ، و لوله ها هرگز یکسان نخواهند بود.

سرانجام ، هنگامی که لوله ها شروع به خوردن می کنند ، سرب می تواند به داخل آب شما آزاد شود ، مشکلی که اگر لوله های مس با لوله های گالوانیزه مخلوط شود ، می توانند تشدید شوند. اگر لوله مورد نظر برای آشامیدن آب استفاده می شود ، ممکن است در مورد مشکل بزرگتری صحبت کنید.

لوله گالوانیزه گلخانه ای

اسکلت گلخانه از لوله گالوانیزه گلخانه ای طراحی و ساخته می شود و پوشش شیشه یا ورق پلی کربنات آن بوسیله یراق آلات الومینیومی به لوله متصل می گردد ، این گلخانه ها در دهه های ۲/۵ یا ۵ متر و سول دلخواه طراحی و ساخته می شود.

ستون های اصلی و فرعی نیز ای لوله گالوانیزه می باشد که به وسیله بیس پلیت به فونداسیون و زمین متصل می گردد. خرپاهای نگهدارنده بار در دو نوع طولی (در جهت طول گلخانه) یا عرضی (در جهت عرض گلخانه) از لوله گالوانیزه ساخته و نصب می گردد.

مزیت آن مقاومت در برابر شرایط جوی می باشد و همین طور امکان باز و بسته کردن آن و نصب در جای دیگر وجود دارد.

این گلخانه را می توان در کارگاه تولید کرده و در محل پروژه مونتاژ نمود. قیمت نسبتاً بالای آن از معایب می باشد. دهه آن نیز محدودیت دارد و در دو نوع ۲/۵ و ۵ متر می باشد.

گلخانه خانگی

۱-محیطی برای حفظ و نگهداری گیاهان در فصول سرد

۲-فضاییی مناسب جهت کاشت انواع محصولات کشاورزی

۳-صرف اوقات فراغت خانواده با طبیعت سبز

۴-سازه با اسکلت تمتم پیش ساخته آلومینیومی

۵-پوشش دایمی دوجداره با ۱۰سال ضمانت ورق پلی کربنات

۶-نصب سریع و آسان با قابلیت جمع آوری ونصب دوباره

۷-امکان قبول مدل های سفارش

نصب آسان و سریع

قیمت پایین

تمام پیش ساخته و گالوانیزه

زیبا همگن و مقاوم

فضای مفید

دستورالعمل و نثشه های نصب

گلخانه تونل تمام پیش ساخته بوده و به راحتی قابل حمل نصب و جابه جایی است. مصرف عمده این گلخانه ها برای حفاطت بوده و ماکزیمم مساحت آن ۵۰۰ متر مربع می باشد تمامی سیستم ها پنجره سقفی,پنجره,پهلو ,سرمایش وگرمایش در این نوع سازه ها قابل اجراست.

 برای مشاهده اطلاعات بیشتر به صفحه لیست قیمت لوله گالوانیزه مراجعه نمایید.

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>